Mario

Історія українського бренду «Mario»

21 листопада 1998 року почалась як виробника рушникосушок і дизайн-радіаторів з нержавіючої сталі. Тоді батько з двома синами створив першу рушникосушку з нержавіючої труби. Виріб мав великий успіх і став основою сімейного бізнесу.

Назва бренду виникла символічно – як пам’ять дня заснування компанії – 21 листопада, в цю дату за українським звичаєм православні святкують день Михайла. Маріо – з італійської перекладається, як Михайло, а сімейні мануфактури – це основа італійського виробництва. Не випадкова також асоціація з Італією, адже перші подібні рушникосушки були винайдені в Стародавньому Римі і представляли собою плоску ємність для сушки одягу, що підігрівається вогнем. Пізніше рушникосушками в країнах Європи служили решітки у камінів багатих панів, яким після банних процедур слуги подавали теплі рушники.

Розвивалась компанія «Маріо» поступово – в 2002 році на невеликому виробництві було задіяно 12 робітників які не покладаючи рук трудилися в цеху площею 200 м. Розташована в с. Зарванці, створюючи і вдосконалюючи електричні і водяні рушникосушки для ванної. А вже в 2004 році виробничі сили перемістилися в м. Літин, де був капітально відремонтований і добудований завод, який став високотехнологічним і сучасним підприємством з виробництва дизайн-радіаторів і рушникосушок самого різного типу.

У 2015 році була запущена нова лінія конвеєрного типу, яка дозволила прискорити виробництво в рази. На даний момент потужне підприємство «Mario» розташовується на площі близько 10 000 кв. м. має точне спеціалізоване обладнання, програмований кваліфікованим персоналом, великі складські приміщення і високий рівень контролю якості виробів.

Компанія лідирує в Україні і в країнах СНД серед виробників даної продукції. Матеріали міцні, стійкі до корозії і високих температур. При виробництві досягаються високоякісні зварні шви – використовуються технології і лазерний шов, а так само контактне зварювання, коефіцієнт міцності шва дорівнює одиниці, він нічим не поступається трубі без шва. Вся продукція «Маріо» відповідає європейським нормам і вимогам згідно стандарту EN 442. Кожен готовий виріб перед упаковкою проходить випробування тиском 22 атмосфери і маркується фірмовим знаком з метою захисту від підробок.

Для персоналу створено всі умови комфортної праці і професійного зростання, що сприяє налаштуванню злагодженої і чіткої професійної роботи на результат. Продукція під торговою маркою «Маріо» добре відома і затребувана на території України і за її межами. В асортименті представлені різні варіанти виробів – починаючи від простих рушникосушок  до складних дизайнерських радіаторів. Є можливість комбінувати майже всі моделі з тенами, відмінно поєднуються з сучасним інтер’єром.

У цій категорії немає товарів